Team

Bestuur:

  • Leendert Klaassen, Voorzitter
  • Wim Cnossen (Terra mbo Groningen), Vicevoorzitter
  • Paul Tameling (Collectief Groningen West)
  • Jacqueline de Milliano (Landschapsbeheer Groningen)
  • Rieks van der Wal (Staatsbosbeheer)

Medewerkers:

Hans Bergsma
Directeur
h.bergsma@gcwk.nl
Wobbe Reindersma
Coördinator Kenniswerkplaats & projectleider
w.reindersma@gcwk.nl
Willem Foorthuis
Coördinator projectontwikkelbureau & lector Duurzaam Coöperatief Ondernemen
w.r.foorthuis@pl.hanze.nl
Eric Veldwiesch
Directie-assistent
e.veldwiesch@gcwk.nl
Frans Traa
Financiën – projectleider & -ontwikkelaar
f.traa@gcwk.nl
Miran Abraham
MEDIA OFFICE
m.abraham@gcwk.nl
Inge Fakkert
Media Office – marketing & communicatie
i.fakkert@gcwk.nl
Maarten Groeneveld
projectleider
m.groeneveld@gcwk.nl
Harmen ten Brinke
Financiën
h.tenbrinke@gcwk.nl
Ton Kremer
Projectleider Social Impact Bonds
t.kremer@gcwk.nl
Monique Schaminée
Projectleider regionale voedselmakelaar
m.schaminee@gcwk.nl
Trudy Boeré
Projectmedewerker Workcept
t.boere@gcwk.nl